دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟ - کیفیت 320

پس از انتشار این فیلم پاسخ همسر سابق جکی چان و مادر جوان دختر بسیار غیر منتظره و خشن بود؛ او عملکرد دخترش را بچگانه و نوعی گدایی توصیف کرد و تأکید کرد که دخترش سعی دارد تا شهرت پدرش را با گفتن اینکه آواره و بی پناه است مخدوش کند.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

دختر بازیگر بین المللی جکی چان با انتشار فیلمی از خود اعتراف کرد که آواره و بی خانمان است و زیر پل می خوابد. اتا ۱۹ ساله گفت که مادرش او را به دلیل رفتارهای ناشایست از خانه بیرون کرده است. او با انتشار فیلمی خواست به همه بگوید که پناهی ندارد و از دوستانش کمک می خواهد. پس از انتشار این فیلم پاسخ همسر سابق جکی چان و مادر جوان او بسیار غیر منتظره و خشن بود؛ او عملکرد دخترش را بچگانه و نوعی گدایی توصیف کرد و تأکید کرد که دخترش سعی دارد تا شهرت پدرش را با گفتن اینکه آواره و بی پناه است مخدوش کند.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

ملکه ی زیبایی سابق هنگ کنگ تنبلی و بیکاری دخترش و عدم تلاش جدی برای کسب درآمد جهت داشتن زندگی شرافتمندانه و انگل صفتی و اتکای محض او در امور مالی به دیگران را محکوم کرد. تا این لحظه جکی چان واکنشی به حرف های دخترش نشان نداده است. سال گذشته هم خبر خودکشی ناموفق دختر جکی چان رسانه ای شده بود. اتا پیشتر گفته بود که ستاره ی سینما (جکی چان) را فقط به عنوان پدر بیولوژیکی خود حساب می کند و هیچگونه احساس خویشاوندی نسبت به او ندارد. رابطه اتا و مادرش هم ساده نیست؛ پلیس بارها برای حل اختلاف بین او و مادرش حضور داشته است.

دختر جکی چان بی خانمان شد...چرا او را از خانه بیرون انداختند؟

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.